Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 15:02   #275
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Generał popatrzyła to na Stefana, to na Leslie, i nagle zmarszczyła brwi, ale jeszcze nic nie powiedziała.
- Pan Alatriste zamierzał przybyć po swoją wybrankę, ale nieznane siły podrzuciły mu fałszywe pieniądze i został zatrzymany.
Angelika spojrzała na ojca.
- Jak mogłeś! – zakrzyknęła.
- To dla twojego dobra! – odkrzyknął jej ojciec.
- Na szczęście pewna szlachetna generał poręczyła za niego i tak oto tutaj jest – dokończyła generał

- To zapowiada się na nprawdę iteresujący ślub, nieprawda? – rzekł Wąglikowski
- O wiele ciekawszy niż moje trzy własne – Dodał Ildefons.
- Co wy mówicie, toż tu będzie zaraz rozróba! – zakrzyknął profesor N.
- No jak na dobrym piastiańskim ślubie. – mruknął dziadek nowicki.

Nagle przed rząd kobiet wyskoczył…
Jam Julies Mari Antonio Ricardo De Ricco – zakrzyknął rudy książę – W mej najwłaśniejszej osobie, która jest wam najznańsza. Ja tej kompletnie nieznanej osobie generalnej chciałbym rzec iże jest takie prawo, że jako osoba z monarszego rodu mam prawo reprezontować każdego kogo moja osobia uzna za godnego lub nie. Takoż proponuję iże ja będę reprezentować tego Stanisława jakiegoś tam. Zwięzca bierze te cztery niewiesty .
- Cooo? Ja ich nie chcę – zakzyknął przestraszony Alatriste
Czy ten rudy nas nie obraził? – rzekła May niezbyt rozumiejąc co książę gada.
- Mnie obraził też ten drugi tak energicznie mnie nie chcąc – dodała pani Bo Hai.
Generał przez chwilę była skonfundowana, ale potem nagle zobaczywszy przerażoną minę Ravena z diabolicznym uśmiechem powiedziała.
- Zgoda, ale bez tego… handlu ludźmi? Tylko pojedynek
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline