Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 16:23   #57
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się, że powinniśmy głównie bazować na tym co mamy na kartach i nie tworzyć z powietrza kolejnych nowych wydarzeń tylko twórczo rozwijać to co już istnieje. Jak już to raczej sugerować, że coś takiego mogło mieć miejsce a nie przedstawiać w czasie dokonanym. Wolałbym unikać grubych plotów wymyślonych na poczekaniu, stąd reakcja Evana, żeby trochę naprostować historię z trupem. A wątek "zakupami" dotyczy prywatnych relacji Evana z Brigtwoodem i tego jak radzą sobie po zniknięciu Alice, żeby go zrozumieć, trzeba by znać cały kontekst. Poczułem się wywołany do tablicy, więc musiałem to wyjaśnić. Ogólnie to dopiero trzeci dzień, więc wolałbym się nie wyprztykać z pomysłów produkując sensacje XX wieku.
 
Arthur Fleck jest offline