Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 16:38   #60
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arthur Fleck
Wydaje mi się, że powinniśmy głównie bazować na tym co mamy na kartach i nie tworzyć z powietrza kolejnych nowych wydarzeń tylko twórczo rozwijać to co już istnieje.
^Yep. No ja jestem za tym, żeby dawać od siebie subtelne i niejednoznaczne pomysły. I mniej więcej jak napisał Arthur, czyli prędzej jako spekulacje/plotki/ewentualności, a nie fakty dokonane. Fakty najlepiej jakby sprowadzały do tego co jednoznacznie wychodzi z mechaniki (karty wskazówek i karty poszukiwań). Ze swojej strony, to ja staram się tylko uzupełniać o detale obraz sytuacji, no i odgrywać wiarygodnie postać. Ale nie miałam rozeznania jak w to się gra, więc patrząc po tym co pisali inni zastanawiałam się do jakiego stopnia i co teoretycznie można światotworzyć.

Co do czasu gry to dla mnie jest to ciekawe rozwiązanie. Bo jakby można to spleść z naszą aktywnością IRL. Jak idę coś porobić, to mogę napisać moją postacią, że idzie coś robić i to jakby realistycznie imituje te fikcyjne życie w grze. No bo raczej nastolatkowie mają jakieś swoje aktywności, a nie siedzą wyłącznie na telefonach i gadają o Alice. Dodaje to nieco immersji, no i to dość wygodny sposób gry

Co do zakupów, to nie kojarzę Musiało się to wydarzyć poza wiedzą Julii. Ale Ombrose ma rację. Trupek to byłoby o wiele za dużo.
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 30-04-2021 o 16:46.
Alex Tyler jest offline