Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 17:17   #72
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Chodziło mi o rozgadywanie się. A nie o zupełny brak offtopu Ja też offtopowałam. Po prostu chodzi o naturalne i wiarygodne przedstawienie wydarzeń. A nie, że z braku laku po prostu zaczniemy zastępczo roleplayować same normalne aktywności nastolatków. Zwyczajnie to powinno być niedominujące i nieistotne. Poboczne. Po pierwsze nie o tym jest gra, po drugie same postacie przede wszystkim pragną znaleźć zaginioną przyjaciółkę.

Np. Jack piszący, że trenował, bo to mu pozwala nie myśleć o Alice, to zupełnie spoko było. Ale jakbyśmy zaczęli toczyć ekonomiczno-filozoficzną dysputę o wyższości marksizmu-leninizmu nad neoliberalizmem to byłoby lekko z dupy. Albo grubo plotkować o zmyślonych ludziach ze szkoły. No, chyba że jakaś postać by miała motywację unikania tematu jak ognia
Spoko, na razie nikt nie offtopuje, raczej wszystko skupia na budowaniu relacji między naszymi bohaterami i samej Alice, która ich scalała a teraz muszą odnaleźć się w innej rzeczywistości. Jeśli nawet coś wydaje się offtopem to nim nie jest i jest głęboko osadzone w grze Myślę, że zniknięcie i poszukiwania Alice jest pretekstem do wyciągnięcia większej głębi z naszych bohaterów i dotknięcia czegoś niezwykłego co do tej pory zarezerwowane było dla postaci literackich i filmowych. Każdy kryminał jest tak przecież skonstruowany, sama zagadka nawet najbardziej niesamowita i zaskakująca, będzie niczym bez wiarygodnie napisanych postaci.
 
Arthur Fleck jest offline