Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 17:27   #74
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja właśnie jestem wdzięczny Arturowi za uratowanie sytuacji z tym żartem bo autentycznie nie miałem pomyssłu co zrobić z tą wskazówką co się wylosowała na dworcu bo w tym miejscu nie mogłem wymyślić nic innego jak jakiś trup no bo czemu miałby Jackie cokolwiek ukrywać w tym momencie ? Jeżeli by się czegoś bał np mafii.

A że mam wpisane twój teorie spiskowe nieprawdopodobne i poczucie winy to spróbowałem tym zakręcić :P

Ogólnie dzisiaj się źle czuje w głowie mi się kręci i 60% dnia przespałem IRL więc wykorzytuje wymówkę że Jack źle zaragował na trawkę + granie w COD po nocy + niedosypianie przez koszmary ostatnich kilku dni stąd mniej dzisiaj piszę.
 
Brilchan jest offline