Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 17:37   #75
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Ja tylko rysowałam hipotetyczny scenariusz, coś, do czego może dojść, jak dopływ informacji o Alice przystopuje. Akurat w każdej opowieści wszystko zawsze jest po coś, nawet jak z pozoru wydaje się nieistotne. Nic nie daje się z dupy. Tak mnie przynajmniej uczono na warsztatach literackich. Nie ma wstawiania zbędnych ekspozycji (ja ogólnie jestem wrogiem ekspozycji, wolę jak coś wynika samo z siebie, a nie jest wykładane na tacy) i wydarzeń. Każde z nich w założeniu coś tam wyjaśnia/pokazuje. Z reguły też takie zabiegi ładnie się wplata w opowieść.

Heh, jakieś dramy muszą być, chociażby patrząc po motywacji Evana i Jacka. Z Charliem byłoby podobnie, gdyby nie to, że wyszła nam kryształowa Alice. No i moja postać ma mocno osobliwe poglądy i nieustępliwy charakter. Co także dodaje dynamiki relacjom.
 
Alex Tyler jest offline