Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 17:45   #76
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Zgadzam się z Tobą w stu procentach, Alex. Chodzi o to, żeby nie było fillerów w opowieści, mówiąc wprost, bo niepotrzebnie przedłużają "fabułę", nie wnosząc nic nowego. W każdej opowieści należałoby o tym pamiętać. Jednak akurat ta jest trochę inna, bo nie jest tworzona w standardowy sposób. Tutaj nie możemy po prostu pójść do przodu z kolejnym ważnym faktem, bo nadchodzi on tylko raz dziennie. A mamy cały dzień, który mamy na snucie domysłów. Twoje słowa sprawiły, że zacząłem zastanawiać się czy dobrze, że wrzuciłem znikąd to o kolii i matce Alice/Halvercie. W sumie to było niepotrzebne, ale zrobiłem to dlatego, bo według mnie nie mieliśmy żadnych faktycznych powodów, żeby podejrzewać tamtą dwójkę. Na pewno nie będę jednak dodawał nic więcej bez Kart Wskazówek. I tak po wielu dniach nam zacznie przybywać elementów układanki, które będziemy musieli dopasować z głową - więc i tak będziemy mieć dużo roboty
 
Ombrose jest offline