Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 17:47   #145
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do GRUPOWY CZAT

Groggins jest czysty, nic konkretnego się nie dowiedziałem. Jack nie pali nałogowo trawki a Alice niczego nie ukradła. Znowu się zaczyna jak z Silent Falls Watchers. Bez komentarza.
Wysłano: 18:30


Cytat:
EVAN HOLWELL do JACK BRIGTWOOD

Jackie, żyjesz? Sorry za pocisk, nie obraź się, ale twoje historie nie zawsze trzymają się kupy i wprowadzają zamęt. Źle dzisiaj ze mną dlatego ci pojechałem. Nie chce cię dołować, ale tylko z tobą mogę być szczery. Jest piąty dzień i żadnych konkretów. Jak coś jej coś się stało, ja tego kurwa nie przeżyję stary.
Wysłano: 18:35

Cytat:
EVAN HOLWELL do JACK BRIGTWOOD

I wiesz co? Jak masz dalej ochotę wpierdolić CJowi wchodzę w to. Dojedziemy typa i wyciągniemy z niego prawdę. Tylko nie chwal się tym nikomu.
Wysłano: 18:36

Cytat:
EVAN HOLWELL do JACK BRIGTWOOD

Ale to nie dzisiaj, jutro. Kurwa, starzy zamknęli barek a butelka prawie pusta. Zajebałbyś coś staruszkowi i mi przyniósł?

Godzina: 18:39

Cytat:
EVAN HOLWELL do JACK BRIGTWOOD

Barnes ma rację, czego się nie dotknę to kurwa niszczę i zrażam do siebie ludzi. Może dobrze, że Alice mnie teraz nie widzi. Wyżyłem się dzisiaj na Charliem, ciekawe kogo skrzywdzę jutro.
Godzina: 18:42

Cytat:
EVAN HOLWELL do JACK BRIGTWOOD

Z Dakotą też zjebałem. I to mnie boli najbardziej, bo chyba ją bardzo skrzywdziłem. Tylko dzięki niej i tobie daję radę, wiec chociaż ty stary się do mnie nie zrażaj. Przyniesiesz tą butelkę?
Godzina: 18:44
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 30-04-2021 o 18:00.
Arthur Fleck jest offline