Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 17:54   #146
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jack Briarwood do Chat grupowy
"Szkoda że Jack jest taki niedostępny"???!! Co ja jestem opłacona kurwa pod latarnią żebym był dostępny na zawołanie?!!!

Kurwa i tak się czuje winny za wczoraj że się upaliłem jak największy kretyn ale shit organizm mój wycieńczony i się domagał zapłaty i just crashed and burned and black out.

Po tamtej ostatniej wiadomości po prostu padłem bez przytomności. Charlie co ty kurwa ode mnie chcesz ?! Co ja ci zrobiłem stary ? Zabiłem ci jakiegoś psa i o tym nie wiem ?!!

NIE WIM SKĄD ALICE MIAŁA TĄ KASĘ! Nic dla niej nie kradłem jakby chciała to bym ukradł kurwa ale nic takiego nie było jakby chciała odstawić:

"Just a small town girl
Livin' in a lonely world
She took the midnight train
Goin' anywhere"

To bym kurwa z nią pojechał jebać szkołę, jebać zapasy które są całym moim jebanym życiem pojechałbym z nią! Ale ona mądrzejsza ode mnie wiedziała że by nas złapali od razu jakbyśmy wskoczyli bez planu dlatego tamtej nocy nigdzie nie pojechała chciała mieć jakieś plan.

Po za tym, nie chciała zostawiać ojca nie wiem czemu dalej kocha tego skurwysyna i chce się nim zajmować
godzina 18:46

Cytat:
Jack Briarwood do CHARLIE BARNES

Stary co ja ci zawiniłem ? Rodzinę ci harmoiniją zabiłem czy co ? Chcesz żebym w psychiatryku wylądował ? Najpierw wyciągasz ze mnie śmierć matki a teraz oskarżasz o jakieś złodziejstwo ?

Oddałeś już tą kasę ? Nie ufam glinom jeszcze będą gotowi zamknąć Alice jak się znajdzie serio nie mam pomysłu skąd ona wytrzasnęła taką kasę ale nie chciała zostawiać mnie i ojca o to była całą nasza kłótnia!
godzina 18:54

Cytat:
Jack Briarwood do Chat grupowy

Nie wiem czego wy ode mnie chcecie ja bym najchętniej wziął tą listę od Julii i po prostu sprawdził każde miejsce po kolej tak samo przycisnąłbym CJ a najlepiej zacząć od stodoły, stacji i klubu ale wy mnie cały czas chillujecie no to uspokoiłem się trochę i odespałem bo to zioło serio coś odblokowało i się mięsna maszyna zbuntowała to teraz ze mnie robicie złodzieja któremu nie zależy na mojej własnej siostrze ?!!

Ja NAPRAWDĘ staram się być dla was dobrym i miłym bo Alice mnie zawsze o to prosiła zależało jej na tym więc próbuje ale wy serio sprawiacie że jest to trudno ludki...

Kocham was wszyscy kurwa cierpimy ale serio robić ze mnie złodzieja ? Sugerować że JA coś bym zrobił siostrze! Kurwa jakby to pomogło dałbym się za nią zabić nie ważcie się więcej sugerować że pozwoliłbym żeby coś się z nią stało

FML
Godzina 18:56
 
Brilchan jest offline