Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 18:28   #152
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY

Hej, Jack, nie wkurzaj się. Barnes zawsze miał tendencje do hiperbolizowania, nic się nie zmieniło. Ja tam nie wierzę, że mógłbyś coś zrobić Alice, nawet pośrednio byś nie doprowadził do jej zaginięcia. Jesteś najlepszym bratem na świecie i pamiętaj o tym

Powinieneś jednak postarać się przypomnieć jak najwięcej z tamtej nocy. Nie miałam pojęcia, że gdzieś jeszcze wychodziliście po tym, jak wróciłam do domu! Może chodzi o Davida?! On strasznie wkurwił Alice na tej imprezie, coś jej powiedział i prawie się popłakała, to przez to? Zwierzyła ci się i się wkurzyłeś?

Jack... Cokolwiek by to nie było to pamiętaj co ci pisałam wczoraj. OK?
Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY
Słuchajcie, fakty!
10 koła Alice skitrane.
CJ był stalkerem - co wciąż nie sprawia, że jest winny
Rayan to jakiś zadufany w sobie bogacz, któremu nadepnęła na ego
Dave najwidoczniej podobnie, musiała mu się podobać, bo mega ją wkurwił w Stodole... Nie wiem, zawsze jej dokuczał, ale wtedy musiał przegiąć.
W nocy, po tym jak wróciłyśmy z party, była jeszcze na dworcu, tak?

Coś pominęłam?

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY
Musimy sami to rozwiązać, gliny to jedynie mają nas za zawalidrogę! Kurwa, dobrze, że to nie ja te kasę znalazłam, spojrzeliby na mnie i od razu by zamknęli za sam wygląd :/

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do JACK BRIGTWOOD
Jackie, w porządku? :/ Nie słuchaj Charles'a, nawet go tu nie było. Spierdolił, zostawił nas, a teraz pruje mordę. Serio, wiem, że chcesz dobrze... Naprawdę

Wysłano: 19:31
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline