Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2021, 22:36   #160
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
DAKOTA TRAVIS do JULIA NORTH
Hm.
Niby powinno mnie to dziwić, ale nie wiem. Może spodziewałam się wszystkiego? Akceptuję jej wybory. Chodzi o to, aby była szczęśliwa. Jeśli to ty dawałaś jej to szczęście, to cieszę się, że na ciebie trafiła. Mam tylko nadzieję, że to nie było ostatnie szczęście jakie ją w życiu spotkało

Sorry ale wieczorami nie jestem zbyt dobra w rozmowy. No i widzisz, ważna informacja a jednak chyba nie pomaga. Wiadomo, że chłopaki się o nią zabijali. Ale kurde... No nie jeden. :/ możemy podejrzewać wszystkich pod tym kątem. Nawet CJ mógłby być podejrzany.

A Bria? Ta osoba chyba ma najpaskudniejszą aurę. Oni wszyscy byli na tej imprezie. CJ co prawda na siłę, ale też twarz pokazał. Jednak wróciłam z nią do domu! Wiec nie rozumiem...

Wysłano: 23:30

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do JULIA NORTH
Ach, i dziękuję, że mi powiedziałaś. To wiele znaczy dla mnie teraz.

Muszę jeszcze nad czymś pomyśleć. Ale sama. To może być istotne, ale... Może i nie jest.

Zastanowię się...


Wysłano: 23:33

Cytat:
DAKOTA TRAVIS do CZAT GRUPOWY

Nawet nie wątpię, że nieźle odwalasz:P widzisz, a ja nie muszę. Wiadomo z wyglądu, że gangusem być musze ty przynajmniej udajesz słodkie niewiniątko wyglądem

Mam nadzieję, że w końcu bardziej poskładamy te fakty. Czas leci... Alice dalej nie ma
Wysłano: 23:40
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline