Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 16:21   #698
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Gdy tylko Aiko otworzyła drzwi Hideki objął ją.
- Żyjesz! Tak się o ciebie martwiłem! Nie spałem – odsunął się od niej i zasłonił usta zdjęty zgrozą.
- Na Mu i Jigoku – zaklął głośno na widok tego jak wygląda Aiko – Co ta wariatka z tobą zrobiła! Napiszemy na nią skargę, wyrzucą ją z policji, a potem zaskarżymy ją o odszkodowanie i tak ją oskubiemy, że skończy pod mostem. Nikt nie skrzywdzi mojej małej siostrzyczki! – zakrzyknął.

Na posterunku

Lagoon zaczął skubać lewe ucho Migmara, potem wszedł mu na głowę, zajrzał prosto oczy, polizał nos, z powrotem wszedł na lewe ramię, a potem przez kark przeszedł na prawę. I tak się usadowił.

Wan i podwójne tkanie.
Wan Po kryjomu czytał czasopismo sportowe zamiast pracować, więc podskoczył gdy go zapytano. Zastanowił się przez chwilę i rzekł.
- Czytałem kiedyś powieść o tkaczu, który potrafił kraść tkanie. Można było też podobno zjeść kawałek Lwożółwia, ale to trochę niesmaczne. Niektóre duchy też potrafią tkać, więc jak taki opętał kogoś to nie wiadomo… – zamyślił się.


Po przesłuchaniu.

Kazumu skuta podniosła się i spojrzała Kaburagiemu prosto w oczy. Rana na twarzy rozdzierała mięśnie i ścięgna sięgając aż do kości. Spróbowała się uśmiechnąć, choć wyraźnie ją to bolało.
- Sam pan widział. Nie chciałam jej trafić Nie chcę mieć krwi n rękach. Tak jak Hitomi. I jak tamta, co odwiedza mnie w snach, pani lazurowego płomienia. Teraz chyba muszę pójść spać i wtedy ona mnie odwiedzi.
I zemdlała.
- Całe życie ukrywała, że tka. Suka mogła nas zabić. Dręczyłam ją i upakarzałam, a ona mi wszystko to odebrała, bo okazała łaskę. Niech zdycha – wycedziła Hitomi. A potem powrócił radosny spokój na jej twarz i rzekła.
- Panie Mirumoto, jest pan prawdziwym bohaterem. Czy Mógłby pan powiedzieć swemu przyjecieliwi, aby nie atakował ofiary?
Mirumoto popatrzył wyzywająco na Kaburagiego.
-[i] Ta miła dziewczyna tylko broniła się przed atakiem swej występnej siostry, proszę dać jej spokój. [/i[
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 08-05-2021 o 13:25.
Slan jest offline