Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 21:28   #985
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
- Panie Pułkowniku, cieszę się że Panienka wróci pod Waszą opiekę.- Loftus zaczął przyjaźnie, choć niepewnie.
- Co do się działo podczas tej inwazji, obawiam się Panie, że zbyt wielu konkretów nie znam. Za to wiem, że Markus Tivioli mistrz Kolegium Cienia nie żyje. A khazadzi z naszego oddziału weryfikowali informację w krasnludzkiej twierdzy dotyczącej listu od Księżnej Elektorki. Mój dowódca mógłby zapewne coś więcej na ten temat powiedzieć, jak i listów które świadczyły, że Brock i jego najemna kompania nie dostanie należnego żołdu. - Mag odczekał chwilę, nim kontynuował.
- Mogę wam Panie wyjaśnić skąd się wzięła postać dziewicy z Meissen, wspomnień o potyczce z wampirem, czy fałszywych meldunkach jakie otrzymywali graniczni od Stirlitza. Co do którego liczę, że otrzymam jeszcze wieści od maga, który towarzyszył Wernickiemu. Są to jednak wydarzenia drugoplanowe, nie mające związku z spiskiem. Co najwyżej może moja relacja odbicia Magritty von Liebwitz wyjaśni Wam Panie pewne kwestie. - Mag był skłony zdać pełną relację z tego wydarzenia, zgodnie z tym co sam zapamiętał.
Ritter starał się względnie współpracować, nie kłamał, choć starał się pomijać ewentualne kwestie które dotyczyły by wewnętrznych spraw kolegium, takich jak choćby sprawa z wiedźmą i jej uczennicą.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline