Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 00:14   #81
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Mathew Royal

-Hmm, kiedy mam przejąć ster?- chłopak spytał się zmiennika nadal patrząc przed siebie w ocean.
- Bierz ster. Trza mi szable zgotowac a czasu ponoc malo mamy.- Odparl zmiennik, po czym odszedl. Pozostalo ci przejac ster i trzymac pewna reke w dobrym i zlym. Czules lekkie zdenerwowanie, czy poradzisz sobie z ostrymi zwrotami podczas takiej proby jak walka na morzu czy dobijanie do abordazu. Ale.. Raz kozie smierc...

Dewlin

Wdrapales sie na liny zgrabnie i szybko. Chwile balansujac na rejach pomogles skrocic plotno tak, by wygielo sie w piekne luki. Caly statek zlapal przechyl i poszedl po falach z calkiem rozsadna predkoscia. Nie zwazajac na zwiekszone ryzyko z tepem akrobaty wrociles spowrotem do trzony masztu po czym wdrapales sie na kratownice zaimprowizowanego bocianiego gniazda, pachnacego jeszcze zywica. Pod koszula sciskales zlo- przynaszacy omen wyszyty na kawalku zaglowego plotna.
Po chwili dostrzegles cos na horyzoncie. Tak.... To zdecydowanie byl zagiel... Bielil sie jasnym blaskiem dokladnie pomiedzy niebem a woda.

Selina

Goraczkowo staralas sie przygotowac ludzi i okret do walki. Szybko wydawane rozkazy, powarkiwania na krnabnych czlonkow zalogi. W koncu sama wzielas sie za przygotowania prochu, dogladanie ladownic czy tez donoszenie kawalkow jedwabiu i ukladanie w stosy przy dzialach. Ludzi w jednym momencie ogarnal niewyobrazalny zapal. Pracowali za dwu czy trzech chlopa.
Przygotowania zdawaly sie posuwac w dobrym tempie. Czuc bylo, iz kazdy juz wie i kazdy juz czeka na walke.

Mysle o stworzeniu rekrutacji dodatkowej. Co wy na to? Sporo luda zdaje sie olalo sesje.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.
corenick jest offline