Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2021, 10:50   #511
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY

Nie wiem czego akurat mi to dała. Cały czas się nad tym zastanawiam. To była nasza ostatnia rozmowa, ale wiecie, ja źle ostatnio znosiłem jej obecność, męczyło mnie co do niej czuję i unikałem Alice by mniej bolało. Dlatego szybko ją spławiłem, o nic nie dopytywałem. Wziąłem tą kopertę, schowałem i o niej zapomniałem. Straszny ze mnie idiota
Wysłane: 11:45

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS

Dzięki D, to co napisałaś wiele dla mnie znaczy, choć i tak czuję się winny, mogłem to rozegrać inaczej, trochę mnie to przerosło. Postaram się naprawić to co zepsułem. Nie popadnę w psychozę, nie stać mnie na taki komfort, chcę znaleźć Alice i Charliego. Widzę, że wszystko się sypie i chyba tylko ty i ja damy radę. Kocham cię a od wczoraj bardzo za tobą tęsknię. Zobaczymy się niedługo, mam nadzieję.
Wysłane: 11:50
 
Arthur Fleck jest offline