Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2021, 11:09   #513
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

NIEWAZNE NIC NIE WAZNE!!!! TAK, TO JEJ NR. NIE OBCHODZI MNIE CZY TO MOŻE BYĆ PROWOKACJA IDĘ JEJ SZUKAĆ. NIE ODP. MI BRAK SYGNALU
Wysłane: 12:06

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY
"jul kocha nie.. 3maja m je gdzies, ldwo wl tel, ma 0 bateri jst ciemo, boje sie pomozzzz widzial am drze ,wa i hyba slysz ma xcos m szyn.. o/nie idzi etu.,.,"
Wysłane: 12:07

Cytat:
JULIA NORTH do: JACK BRIARWOOD
JACKIE ALICE ŻYJE! TO JA DO CIEBIE WYDZWANIAM! MUSIMY JEJ POMÓC, NATYCHMIAST. WSTAWAJ I IDŹ ROZEJRZEĆ SIĘ W OKOLICY DWORCA, SPRAWDZ WSZYSTKO, NAWET PODSTACJE. LICZE NA CIEBIE. MUSISZ TO ZROBIĆ. JA DLA PEWNOŚCI IDĘ DO KALISTO RIVERS, PISZ JAK COŚ ZNAJDZIESZ, BLAGAM POSPIESZ SIE
Wysłane: 12:09

Zgodnie ze wskazówką wyznaczam Jack Briarwood do znalezienia Alice. Możecie robić, co chcecie, ale mechanicznie to on sam ją znajdzie.



Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

SPRAWDZMY DLA PEWNOSCI WSZYSTKIE PODEJRZANE LOKACJE, JA IDE DO KALLISTO. OUT.
Wysłane: 12:10
 
Alex Tyler jest offline