Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2021, 19:33   #537
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY

Alice, pewnie jak już dojdziesz do siebie przeczytasz wszystko co tu pisaliśmy. To nie będą przyjemne rzeczy. Kłóciliśmy się, spieraliśmy, raniliśmy nawzajem, ale pamiętaj, że robiliśmy to z miłości i rozpaczy za tobą. Przez ostatnie dni wiele się w naszym życiu zmieniło. Wydarzyło się wiele rzeczy strasznych, ale też dobrych. Kiedy cię potrzebowałem pomogłaś mi znaleźć światełko w tunelu. Udało mu się w końcu z niego wyjść a na jego końcu znalazłem prawdziwe światło, które odpędziło mrok z mojego życia. Zakochałem się w naszej D, w naszej Dakocie. Cieszę się, że i ty masz kogoś kto kocha cię tak samo mocno. I jest to moja najukochańsza przyjaciółka, moja przyszywana siostra.

Charlie jest mistrzem nietaktu i nigdy mu nie dorównam, ale spróbuję. Barnes, to pytanie jest na twoją cześć i tobie je dedykuję.

Alice, co powiesz na podwójną randkę? Oczywiście, gdy już wrócisz do domu i załatwisz wszystkie sprawy, w których ci pomożemy. Nie musisz od razu odpowiadać. Ale pamiętaj o tej propozycji w przyszłości i odpowiedz, kiedy będziesz gotowa.

Ty Jack oczywiście możesz dołączyć. Stałeś się dla mnie bratem, którego nigdy nie miałem. Cieszę, się że oboje wyszliście z tego cało. Kocham was. Wszystkich bez wyjątku.
Wysłano: 20:31
 
Arthur Fleck jest offline