Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2021, 16:14   #333
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
I ja dziękuję wszystkim za grę, świetnie się bawiłem, to był mocny zjadacz czasu, mimo, że sama forma zabawy niby mało wymagająca, bo co to jest sms...A jednak trzeba trzymać było rękę na pulsie bo działo się dużo i intensywnie. Nie sądziłem, że poprzez wiadomości tekstowe da się zbudować postać, a jednak się udało, powiem nawet że taka forma dodaje wręcz realizmu i autentyczności, bardzo fajny eksperyment. Mam polski podręcznik w elektronicznej wersji, gdybyście chcieli wyślę wam pamiątkowe pdfy, może będziecie chcieli zagrać w gronie przyjaciół. Myślę, że nawet ludzie, którzy na co dzień nie grają w erpegi fajnie by się przy tym bawili. (Bril "Kiepski seks" jeszcze nie wyszedł, ale pamiętam o tobie). Ja sam mam takie myśli, by pobawić się, poprzerabiać i stworzyć kolejną wersję "Alice" z nowymi bohaterami, wskazówkami itp. Jak kiedyś znajdę na to czas podziałałam w temacie, więc gdybyście być chcieli grupą testową będę zaszczycony. No i z nadzieją patrzę na to, co wymyśli Ombrose, czy znajdzie czas i chęci wrócić do Silent Falls, ale już w fabularnej sesji. Uwielbiam takie mocne, dojrzałe, emocjonalne historie, moje wewnętrzne dziecko osiągnęło już chyba taki wiek, że elfy i krasnoludy bawią mnie już tylko u Sapkowskiego

@Nami, brawo za inicjatywę, świetnie ci to wyszło. Nie tak wyobrażałem sobie głos Dakoty, twoja barwa być może bardziej pasuje do Alice Ale samo wykonanie, gra aktorska, świetna! Napisałbym że marnujesz się w pdfach i powinnaś grać w erpegi przy stole, ale ty i świetnie piszesz i dobrze grasz głosem. Gratulacje za pomysł i wykonanie!
 
Arthur Fleck jest offline