Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 13:09   #118
NW.
 
Reputacja: 1 NW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skałNW. jest jak klejnot wśród skał
Wladimir Koszynski

-Zwazaj na swe slowa bratenku!- stary szlachcic odezwal sie nad wyraz glosno. -Nie traktuj mnie jak glupiego kozaka, tatara czy innego chama jakowegos jeno sprytnego lacha z krwi i kosci. Moze nie jestem najbogatszym szlachcicem po tej stronie Wisly jednak herb swoj posiadam i nie dam sie przyrownywac do byle idioty z dziurami w pamieci, oczywiscie nie umniejszajac nikomu godnosci- sklonil sie lekko do kilku opojow, wciaz stojacych nieopodal. -Co do znajomosci z twoim ojcem mlodziku to jesli nie chcesz to nie wierz, ale wiedz ze gdy jest sie poslem spotyka sie wiele person najrozniejszych i objezdza sie wszystkie ziemie ojczyzny ukochanej, a i pamiec do twarzy sie doskonale ksztaltuje. Moze gdybys mial tyle lat co ja, lub chociaz polowe to bys to wiedzial- Wladko spowaznial, po chwili jednak znow podjal rozmowe tym razem z Panem Mariuszem. -Widzi mi sie ze nasze zastepy powaznie wzmocnione zostaly, wyspijmy sie dzis porzadnie zatem bo jutro czeka nas powazna przeprawa, glebie tej toni ktora rozciaga sie nieopodal nas, sa niezmierzone- pokiwal jeszcze chwile glowa, ciagle jakby czyms strapiony po czym udal sie w ostatni rekonesans po obozowisku.
 
__________________
Always remember that You are weak against the power of the Dark Side.

Ostatnio edytowane przez NW. : 30-08-2007 o 13:25.
NW. jest offline