Wątek: Czy D&D gryzie?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 13:09   #18
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Heh ciężko byłoby mi przepisywać wszystko z zeszytu... Jeśli chodzi o druga wojnę to inspirowałem się czasem książkami MacLean'a ("Działa Nawarony", "Tylko dla orłów", "Partyzanci") a częściowo lekturą opracowań historycznych w stylu "Sensacji XX wieku" Wołoszańskiego, raz poprowadziłem ciekawą kampanię zainspirowaną książką "Zaczęło się pod arsenałem" Stanisława Jastrzębskiego, gracze byli żołnierzami AK z oddziałów "Agat" (od antygestapo) a póżniej "Pegaz" (od przeciwgestapo) zajmującego się organizowaniem zamachów na najwyższych stopniem funkcjonariuszy gestapo w Warszawie, całkiem nieźle wyszło A jeśli chodzi o I wojnę to prowadziłem głównie sesje bardzo nastrojowe, nastawione na przeżywanie życia w okopach. Bród, choroby, szczury, gaz, zasieki, karabiny maszynowe, nawały artyleryjskie, smród rozkładających się ciał, ciągle ponawiane natarcia masakrowane krzyżowym ogniem CKM'ów... Po ewentualne szczegóły odezwij się na PW, jeśli tak jak ja lubisz realia II wojny to może poprowadzimy wspólnie jakąś sesję na forum?
pozdrawiam
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Durendal : 29-08-2007 o 13:13.
Durendal jest offline