Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2021, 18:07   #913
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Z mojej strony chcialbym przeprosić za zwłokę w odpisywaniu, jezeli ktos czeka konkretnie na mnie. Przez ostatni tydzien zastanawialem sie, o czym w zasadzie mialby byc post i nic szczegolnego nie wymyslilem (słabizna, wiem). Pisania drugi raz z rzedu ze Uta na razie biernie slucha tez wolalbym uniknac, bo to tez nic nie wnosi oprocz +1 do nabitych postow, wiec jezeli Mg pozwoli - w tej kolejce spasuje.

Podziele sie jednak przemysleniami jakie mam :P Wydaje mi sie, ze w przeciagu calej sesji, a w szczegolnosci w sytuacji teraz, z Anna, za mało gramy karta "Jestesmy Heroldami". Jak na kogos o takim statusie, wydaje mi sie ze jestesmy wyjatkowo... służalczy. Sama Anna obawia sie naszej pozycji, moze warto by to bylo rzeczywiscie jakos wykorzystac?
Opcja nr 1): gramy tym statusem agresywnie, w stylu "zrob xxx, bo inaczej zaczniemy opowiadac, ze Heroldowie oraz Mitra wrocili. Zaczniemy zbierac wlasna armie/robic szum/uprzykrzac Ci nieżycie na jakikolwiek sposob". Przyklady moze troche na wyrost, ale chodzilo mi o przedstawienie sposobu myslenia.
Opcja nr 2): zapewniamy ja, ze nie bedziemy uzywac tego statusu przeciwko niej, a dla niej. "Jestes godna nastepczynia Mitry, a my jestesmy egzekutorami Twojej woli. Pozwol nam sobie pomoc, nikt nie bedzie Cie wtedy kwestionowal" etc. Czy nam uwierzy, to zupelnie inna sprawa

Anyway, w zaleznosci jak potoczy sie nastepny odpis od MG/innych graczy, wypadaloby w koncu spytac o Krwawe Łowy/Gwen. Uta na pewno bedzie chcial zapytac o de Worde. O Tremere Tri Sansa nie wiemy kompletnie nic. I tak, wiem ze rownie dobrze sam moglbym o to zapytac, ale wtedy do akcji wkracza mechanika i wolalbym nie kulac na socjalne testy z moimi marnymi statami + jeszcze kara za brak prezentu
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline