WÄ…tek: Sakramencka czereda
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2021, 10:35   #83
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
-Auuuułuuu! Moja głowa! Boli, boli przeogromnie. Do czarta z tym wszystkim. Do czarta! - Kotowski podniósł swój nagi zad z ziemi w pełni leżącym kompanom swoją rzyć prezentując. Czarnoksiężnik mrużył oczy w ostrym świetle poranka które kuło obolały łeb jego jak stalowa igła.

-Cholerny anioł mi przeszkodził a już, już miałem przyszpilić psubrata, żeby wszystko mi o mej Helence wyśpiewał. Parszywy niebianin tfu. - Kotowski splunął na ziemie. Zmusił wolno działający umysł do pomyślunku co teraz z nim i ze sprawą Helenki czynić. Czarować czy tropić? I kogo jak ślad klaczy zgubił? Nagle jakiś pomysł mu się wyklarował.

-Dobra poszukam tej zakichanej Urszuli. Jak ją znajdę znajdę i Helenkę. Zapachu... Zapachu, teraz potrzebuje. Zapachu branki nie znam ale tego śmierdzącego anioła znam aż za dobrze. Wytropić go to pestka będzie a to że on przy tej dziewce to pewne. Tak... jego śladem podążę co by ich odnaleźć i... - rozejrzał się dookoła.

-Nam to też odnaleźć się pomoże bo za cholerę nie wiem gdzie jesteśmy. - przypomniał sobie też o tym co Lewko mówił więc na nim również zatrzymał spojrzenie.

-Pamiętam panie bracie co mówiłeś mi o koniu dla mnie na rozstajach dróg. Gest to ładny i dziękuje oszczędzi mi przebierania łapami w drodze. Ale z Helenką silne łączy mnie uczucie i żywy afekt do niej czuje. Przeto działać muszę.

Spojrzał na Czarniawę. Uśmiechnął się złośliwie.
-Przyszła koza do woza co? – powiedział ale widząc, że truposz jakoś nie w humorze. Westchnął.

-Jak ty wiesz gdzie stąd do Gruzdowa iść to świetnie. Jak anioła nie wytropię to z tobą pójdę. Potrzebuje czegoś co tą cholerną Urszulą pachnie. Jakąś kieckę może. Po niej ślad złapię i tropu nie odpuszczę.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 13-05-2021 o 06:50.
Rot jest offline