Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2021, 14:35   #295
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy dał dyskretny znak Maxowi i obaj oddalili się z bardziej fragmentami niż ciałem... tego czegoś, chłopak nie był pewien co to jest. Wolał unikać nazwy "terminator", ale tylko z tym kojarzył mu się człekokształtny robot, biegający po mieście w mundurze policjanta. Tylko ten filmowy potrafił się dodatkowo rozpływać, z czym ten najwyraźniej miał pewne problemy.

Wysiłek fizyczny i strach przed tym, że ktoś ich zdybie, pozwoliły na chwilę zapomnieć o wydarzeniach z podziemi. A może był to powiew zimnego, nocnego powietrza, tak miły dla skóry, bo stęchliźnie panującej tam na dole? W każdym razie chłopak, przynajmniej na razie, był dawnym sobą, frywolnym i trochę nieznośnym.

- Jak myślisz co to jest? - spytał Maxa. - Kto mógł coś takiego skonstruować? To chyba zaawansowana technika, co?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline