Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2021, 09:30   #89
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Anja popatrzyła zaskoczona na towarzyszy. Dla niej plebania nie brzmiała ani ekscytująco, ani bezpiecznie.

Jednak Ned miał rację. Nie było potrzeby, żeby lśnili jako te perły rzucone między wieprze. Nie wszyscy w okolicy musieli wiedzieć, że przybyli i zatrzymują się tu. Mniej ludzi miało swoje zalety. W końcu pokiwała głową wyrażając aprobatę dla pomysłu noclegu na plebanii.

- Joan, jeżeli masz potrzebę odwiedzenia Rumianej Dziewicy choćby w celu wybadania nastrojów, to chętnie ci potowarzyszę. Chciałabym tylko zostawić zbroję i tarczę na plebanii. Nikt nie musi wiedzieć, że przybyliśmy do miasta. A już na pewno nie naszej świętej misji. A przyda się wybadać nastroje w okolicy. Chciałabym uniknąć kolejnej grupy fanatyków czczących Zombie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline