Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2021, 11:56   #238
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Anna Bowsley z ciekawością posłuchała tego co mieli do powiedzenia Heroldzi.
- Pieczęć Mitry? Mam ją. Jest w jednej z moich kryjówek. Gdy wrócicie do mnie po zabiciu Valeriusa, to podam wam jej adres. Podjedziecie osobiście i ją zabierzecie. Co zaś do jakże spektakularnego planu pełnego wybuchów… hmmm.
Na moment zamilkła patrząc na Qwertego. Analizowała jego słowa szukając luk.
- Valerius ma zabrać ze sobą dwójkę swoich ghuli. Przyjmijcie, że nie będą bezbronni. Na podziemnym parkingu czekają dwa suvy i dwaj moi kierowcy. Nie jest mym życzeniem, żeby któremuś coś się stało. Umieją o siebie zadbać, ale nie byliby warci mej uwagi, gdyby myśleli, że stawią czoła tysiącletniemu wampirowi. Nie ruszą z wami w bój, ale pomogą jak tylko będą mogli. Jeżeli chcecie zaangażować innych ludzi, to musicie ich zorganizować we własnym zakresie. - Zamrugała oczami wyczekując znaku, że wszyscy zrozumieli sens jej słów.
- Scarlet zabierze was do zbrojowni. Tam znajdziecie ładunki wybuchowe i różne inne środki, które mogą okazać się pomocne w realizacji tego zadania. Poproszę Cyrila Mastersa o zorganizowanie mundurów. Będziecie musieli odebrać je już na mieście, bo sprowadzenie ich do Shard zajmie zbyt wiele czasu. Jako dowód śmierci Valeriusa przynieście mi jego sygnet.

Anna po tych słowach znów zamilkła na moment jakby analizując co może się zdarzyć w wylatującym w powietrze suvie.
- Możecie też nagrać video tego jak wybucha - powiedziała w końcu po namyśle i kontynuowała tonem wykładowcy. Jakby to ona sama wymyśliła plan Qwertego i teraz pozwalała mu łaskawie go wykonać.

- Dostaniecie też klucz do mojej prywatnej windy, tak żebyście po wykonanym zadaniu mogli z niej skorzystać i wrócić prosto z parkingu do gabinetu. Liczę, że spotkamy się tam jeszcze przed świtem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline