Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 16:11   #85
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- Czyś snem na jawie? Czyś realnym aniołem, co stąpił na ziemię? Jeżeli śnie niechaj nigdy się nie obudzę. A jeżeliś aniołem rzeknij, czym umarł i trafił do raju, iż zechciałaś mi się ukazać w twym całym pięknie i chwale? Lękam się dotknąć twej cudnej postaci by nie skalać swymi rękoma twej Anielskiej urody.

Dziewczyna zdawala sie byc bardziej przerazona niz chwile temu.

- On majaczy.. Na proroka pomozcie mi go ulozyc na lozku.

Z desperacja zwrocila sie do Francisca stojacego jak slop soli i Rainee wlasnie wychodzacej z celi. Przykleknela obok Tristana i delikatnie przylozyla mu dlon do skroni chcac sprawdzic temperature. Jednoczesnie jej usta wypowiadaly goraczkowe slowa.

- Nie jestem aniolem kawalerze.... A tys nie powinien wstawac... Twe obrazenia wciaz sa zbyt swierze... Szalencze... Zycie ci niemile...


Nastepnie sama nie czekajac na reszte zaczela go unosic z posadzki choc przychodzilo jej to z nielada trudem.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline