Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2021, 18:09   #712
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Po przesłuchaniu.
Dziewczyna uśmiechnęła się połową twarzy.
- Tkam zazwyczaj tylko w snach. Te treningi były trudne... i bolesne. Jest pan dobrym człowiekiem, mam nadzieję, że los się za to pana wynagrodzi, a nie ukarze… Teraz chyba muszę odpocząć. – rzekła.
Doktor Szept dała znak Dachiemu aby porozmawiali na osobności. Doktor popatrzyła mu w oczy. Wyglądała na zmartwioną, wydawała się być najbardziej ludzka odkąd Daichi ją poznał.
- Biedna dziewczyna… Jako duch niewiele wiem o chorobach psychicznych, ale terapia mogłaby jej pomóc. To może być duch, który przybrał postać Azuli, albo nawet ludzie mogli mu nadać taką postać. Jeśli jednak to płomienna księżniczka… Rozumie pan wszelkie implikacje. I co miała na myśli mówiąc o wrogu, który się wpakował w sieć pająka? Czy to chodzi o… Mam pewne kontakty choć… Żyjąc w tym świecie narobiłam sobie wielu wrogów w moim… Ale mogę zdobyć informacje,

W domu porywaczki.

Kobieta nie stawiała oporu. Wtuliła się w Marko i dała zaprowadzić do radiowozu. Mały Chang był zaspany. Pytał czemu ciocia jest smutna i czy pan ma krówki. Odwieźli kobietę na posterunek, gdzie miała zostać przesłuchana. Po odebraniu zeznań, Gendo rzekł ponuro i poważnie.
- Jak chcecie, to możecie przedstawić Long Chi zarzut handlu dziećmi, lecz uważajcie. To może okazać się dla was niebezpieczne. Zagrozicie wielu ludziom, którzy kiedyś się zemszczą...

Aiko
Hideki patrzył na siostrę jak rodzic na niemądre dziecko, potem westchnął.
- Lepiej zrobię rosół, bo szpitalach karmią no wiesz. Może z przetartym mięsem… Ale grzybów nie dodam. Zbyt wielka pokusa…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 17-05-2021 o 19:05.
Slan jest offline