Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2021, 12:27   #298
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
"Pantera!" pomyślał w pierwszej chwili Tommy, ale to wszystko co był w stanie zrobić. Ubrany na czarno osobnik przyparł go do muru i unieruchomił jedyną wolną rękę. Chłopak już miał spróbować dotknąć muru potylicą, nie wiedząc nawet czy to coś da, ale w tej właśnie chwili napastnik zdjął maskę i...

- Cześć, Q - odparł mocno zmieszany O'Connor, gdy oderwała swoje usta od jego. Zachował na tyle przytomności umysłu, że spróbował ukryć rękę policjanta, trzymając ją blisko ciała. Po prawdzie nie wiedział czy Q nie zauważyła jej już wcześniej, ale co komu szkodziła ostrożność?

Tommy przypomniał sobie kiedy ostatnio widział piosenkarkę. Przypomniał sobie co wtedy czuł i teraz czuł coś bardzo podobnego. Z jednej strony cieszył go widok znajomej twarzy, którą to radość zapewne potęgował niedawny, bardzo przyjemny, pocałunek. Z drugiej jednak pamiętał, że znajomość z nią zwykle prowadziła do sporych kłopotów i to nierzadko z jej winy.

- Co jest? Znowu cię ścigają? I skąd wiedziałaś, że tu będę? I jeszcze jedno. Mogłabyś... No, wiesz... Dać mi trochę swobody?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline