Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2021, 17:39   #961
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Cytat:
A miałbyś jakieś obiekcje co do mojego drugiego planu, który opisałem tu w wątku? Żeby zaczaić się przy jeziorze itd?
Nie mam objekcji. Zreszta dalej w komentarzach pojawila sie opcja uderzenia w poblizu magazynow - rowniez jak najbardziej za. Pierwotny plan zakladal lotnisko glownie dlatego, ze Uta nie dysponowal trasa przejazdu.

Co do drona: to kto tam ma najwiecej tego streetwise? Sprobowac zalatwic zawsze go mozna, to tylko rzut, najwyzej po prostu nie wyjdzie i bedziemy sobie radzili bez niego.

Teraz z kolei, albo cos zle zrozumialem, albo pojawil sie inny problem: dysponujemy 2 SUVami, ktore jednoczesnie mialy sluzyc nam I przetrasportowac Valeriusa. I nie wiem teraz jakby ten zamach mial wygladac: jedziemy, w miedzyczasie zalatwiamy mundury, potem przebrani jedziemy po Valeriusa (co juz powinno go srogo zastanowic), po po drodze nagle sie zatrzymujemy i zaczynamy do niego pruć?

Jezeli mamy tylko 2 Suvy, to jeden musi zabrac Valeriusa, a w drugim jedziemy my. Sens drugiego teamu ktory prowadzi obserwacje rowniez upada. Zawsze mozemy tez wziasc nasz prywatny samochod.

Cytat:
Ta opcja w sumie jest nawet nawet bo nie zabijamy w niej Valeriusa bez wysłuchania jego wersji.

Może nawet obyło by się bez walki.

A gdyby wszystko poszło po naszej myśli wybuch samochodu można zrobić później by uwiarygodnić jego śmierć - gdybyśmy zdecydowali się go nie zabijać.

Ten plan ma w sumie zalety
Bawi mnie to jak jeszcze przed chwila Spoon rozwazal zaatakowanie krolowej na jej wlasnym balu, w jej wlasnym zamku, ale z Valeriusem to chetnie by ponegocjowal
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline