Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2021, 18:54   #962
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Klejnot Nilu Zobacz post
Bawi mnie to jak jeszcze przed chwila Spoon rozwazal zaatakowanie krolowej na jej wlasnym balu, w jej wlasnym zamku, ale z Valeriusem to chetnie by ponegocjowal
Właściwie nie muszę tłumaczyć się z zachowania mojej postaci nikomu.
Ale tym razem zrobię to żeby zachować czystość przekazu.;]

Więc po kolei jedziemy z tematem:
1 Anna chce skrzywdzić Arwyn, która stoi na czele Bruhja w mieście - Spoon jest Bruhja i tego zwyczajnie nie chce.
2 Anna chce skrzywdzi Arwyn, która zajmowała się Brusillą kiedy Spoon (w jego odczuciu) dał ciała i dał się wkręcić w porypany wampirzy rytuał który położył go przez pół wieku bez życia.
3 Anna zrobiła się nerwowa gdy tylko wspomniał o Mitrze i od razu „przywołała go do porządku”, za co "szczerze skruszony" ją przeprosił.
4 Anna miała motyw żeby zabić Mitrę – najwięcej skorzystała na jego śmierci – została królową Londynu.
5 Valerius został zmuszony do ucieczki z miasta i Anna chce się go pozbyć zupełnie tak jak Arwyn.

Pewnie znajdzie się jeszcze kilka innych powodów. Ale te powinny być najważniejsze.

EDIT:
Dlatego uważam plan dopuszczający możliwość rozmowy z Valeriusem, za wart rozważenia. Zwłaszcza że Yusów wie jak wydobyć z wampira prawdę.

No i oczywiście jest jeszcze to jak Nasz MG opisał moce Valeriusa:

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Przypomnę, że spektakularna dominacja wyszła na Annie, która była człowiekiem Wampira jest trochę trudniej zmusić do klękania. Co do magii krwi to tam gdzieś Zaalaos wspominał o spektakularnym wyrywaniu krwi z ciała. Tak, tamta moc działa tylko na mortali
To nadal jest wampir przemieniony pod Hastings w 1066, ale nie bójcie się go aż tak bardzo. Gdy już wyjdzie z wysadzonego samochodu to pewnie będzie wkurzony no ale kto by się nie wkurzył za zniszczenie garnituru, co?
Co w skrócie znaczy że jego dominacja nie ma jakiejś "nuklearnej" mocy rażenia i można z nim porozmawiać.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 21-05-2021 o 08:35.
Rot jest teraz online