Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2021, 18:57   #82
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację
Alex, nie wiem jak to komentować. Giermek i druh mojej postaci znika. Ot tak. Domyślam się że masz fabularnie cel w tym co się stało. Chyba jedyną reakcją jest chęć ustalenia tego co się stało? Jeśli Twoim celem było coś innego niż pociągnięcie mojej postaci w stronę wyjaśnienia tej kwestii to się nie zrozumieliśmy.

Ty jesteś MG. Czy moja postać odbije się od bram czy nie to już Twoja wola. Wydarzyć się może wszystko. Choć jak dla mnie traktowanie szlachcica tak jak osób niżej urodzonych jest dziwne. A to że w przypadku morderstwa na osobie sprzysiężonej z jednym z bardziej wpływowych ugrupowań w Imperium, wszystko zamiera bo "musi Pan mieć kwit" jest dla mnie lekko w stylu Monty Pythona. Więc... zobaczymy jak to się potoczy, ale myślę że porzucanie zaginionego towarzysza to rzecz nie logiczna.
 
__________________
To nie lada sztuka pobudzać ludzkie emocje pocierając końskim włosiem po baraniej kiszce.
Junior jest offline