Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2021, 13:29   #964
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pamiętam też moją frustrację na myśl o spalonej wódce i fakcie, że MG powiedział po wszystkim: "to nie przejdzie”.
Nawet gdyby powiedział, że przejdzie, to i tak bym czuł frustrację Spalona wódka to spalona wódka. Takie marnowanie dobrych zasobów to grzech niewybaczalny

Cytat:
Taki trochę opis walki, w którym wszystkich zabiliście, a komuś przypomniało się, że trzeba kogoś przesłuchać i pada magiczne: "to ja przesłuchuję dowódcę, zanim go zabiliśmy". Rozumiecie co chcę przekazać? Tak nie będziemy robić.
Wiem, zgadzam się :<

Cytat:
Techniczne ogarnięcie procesu nagrywania ST=2 - wits + technologia (pracujesz pod presją czasu, dlatego Wits nie inteligencja). Jeśli masz taka pulę, to możesz wybrać tutaj zasadę "weź połowę" i zaliczyć test bez rzutu.
Mam 5 kości tutaj, więc wygląda to na zaliczenie poprzez „weź połowę”.

Cytat:
Tutaj zależy od podejścia jakie zaprezentuje Ombrose. Czy pójdzie w kąt i będzie chcieć zniknąć z oczu ochronie? Wtedy rzucimy na ukrywanie się (stealth) z Wits.
Myślałem o tym, żeby znaleźć wolny pokój i tam się przygotować. Taki pokój jak na przykład ten, w którym Yusuf rozmawiał z tamtą Kainitką. Albo Spoon z Mastersem. Sprawdzić, czy nie ma tam kamer, i dopiero wtedy wyjąć komórkę i zacząć nagrywać.

Ale jest inna sprawa. Jeśli na iOS6 nie było wbudowanego dyktafonu (zupełnie o tym nie pomyślałem), to Qwerty raczej nie pobierze tej aplikacji z internetu. A może jednak udałoby mu się, jeśli ma dostęp do internetu? Gdyby schował się w jakimś wolnym pokoju, to pewnie miałby na to czas. Tutaj kompletnie się podporządkuję, bo o tym nie pomyślałem.

Chciałbym to nagranie jako zabezpieczenie na wypadek, gdyby Anna nie chciała dać nam pieczęci po tym, jak zabijemy Valeriusa (jeśli się uda). Nagranie można byłoby wykorzystać w bardziej kreatywny sposób, jednak szantażowanie królowej tak po prostu wydaje się raczej kiepskim pomysłem. Bez sensu użerać się z nią. Pokazywanie nagrania różnym Spokrewnionym może nie mieć większego sensu, bo wydaje mi się, że większość może nie dbać o prywatne porachunki dwóch Ventrue. Ewentualnie można byłoby tego użyć w przemowie publicznej jako dowodu przeciwko Annie, tyle że bal się praktycznie kończy, a Qwerty nie miałby nic do zyskania w ten sposób. Wręcz przeciwnie, mogłoby to pogrążyć jego próby zdobycia pieczęci.

Cytat:
Nasza 6 vs. niespodziewający się niczego Valerius w odosobnionym miejscu daje nam sporą przewagę.
Qwerty to pewnie pomoże niewiele więcej niż w magazynie. Bardziej liczyłbym na pomoc ghuli Anny, którzy z nami pojadą



Jeśli mamy 2 Suvy, to jednym pojedziemy my, a drugim ghule po Valeriusa. Mundury i maski - dobrze byłoby to ogarnąć na wypadek, gdyby nie udało się go zabić, a uciekłby. Wtedy nie musielibyśmy tak bardzo obawiać się jego zemsty. Boję się trochę, że wyjdzie jak poprzednim razem z omawianiem prezentu dla Anny. Rozmawialiśmy na ten temat dwa tygodnie i koniec końców przyszliśmy i tak z niczym
 
Ombrose jest offline