Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2021, 08:59   #168
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
On był sam, ich była piątka. Piątka, bo ostatnią osobą była kobieta. Złośliwy, naburmuszony wyraz twarzy, farbowane na rudo włosy, krótko i mocno nieregularnie obcięte, czarne ciuchy (wielokrotnie łatane w sposób kompletnie niewprawny, ale chyba o to chodziło że tak miało być). Ciemniejsza cera, jak u Hectora. Widać było, że ona przynajmniej próbuje być osobą sprzeciwiającą się każdemu na świecie, ale chyba w takim małym miejscu jakim było Caligine było to trudne. Czyżby to była ta cała Mi, o której słyszał od Jackie? W takim razie ten wysoki i nieznany to musiał być Paul. Mi? Czyżby to był skrót od Mirandy?

Zbliżenie się Hectora nie spowodowało, że tamci upuścili broń.
-Odstrzelić go? - Wysoki i piskliwi głos Mi wwiercił się Hectorowi w mózg, rana na głowie zaczęła mocniej pulsować bólem.
-Nie - głos Jacka był opanowany, a może tak isę Hectorowi tylko zdawało?
Milczeli jeszcze chwilę, już Hector zamierzał...
-A teraz odwróć się i spieprzaj. Idź tam skąd przybyłeś. Grozisz bronią, pieprzysz coś o spisku. I nie próbuj żadnych bajeczek. Z gangerem sami sobie poradzimy, szczur się kręci, ale nas jest pięciu, znamy teren. I jeszcze jedno, nie wiem czym otumaniłeś Jackie, ale była nieźle przerażona kiedy zobaczyła ciebie rano w swoim domu. Coś tutaj nie pasuje. I to ty. Wynoś się, w tej chwili, samochód zostaje, awaria, pech.

Tyler, Jack i Francis przesunęli się, ich lufy niemalże dotknęły Hectora.
-Idź. - mówił jeden, ale dobrze mógł to powiedzieć każdy z nich. Głos tak ciepły jak sopel lodu.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 27-07-2021 o 00:02.
JohnyTRS jest offline