Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2021, 09:53   #121
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Kampus Politechniki Świętokrzyskiej, Klub Pod Kreską; Noc z 27-28 czerwca; około 23:00

- A czy on umiał się bić? Maciek? Czy łatwo było go oszukać? Tak szczerze. Bo w świetle tego co usłyszałem... Proszę wybaczyć, może chodziło o wampira, ale łatwego do zabicia.

Siudak spojrzał na Toreadora i po raz setny poprawił okulary:

- Nawet ja potrafię wymachiwać cepami, - Tomasz pokazał pięści w parodii bokserskiej zastawy: - ale myślę, że on nie był typem wykidajły, takim co to pierze po ryjach, a nie bierze po ryju. A czy był łatwowierny? To wszytko bardzo relatywne. Pokaże wam nam przykładzie. Jeśliby tak całkowicie teoretycznie założyć, że wciskam wam od kwadransu kit, że ziemia jest płaska, a wy potem idziecie w miasto potakując sobie wzajemnie głowami, że to wszystko co powiedziałem to najwyższe prawdy objawione, bo zasłyszane od starego wampira, to jest ok, nie? Ale czy udałoby mi się sprzedać taką bajkę np Karskiemu? Niestety zapewne nie, a szkoda...

Brujah uśmiechnął się rozmarzony. Przerwały je słowa Cravera:

- Czy zawsze udajesz się by rozstrzygnąć taki spór?

- Póki nic się dzieje poważnego, to po co mam interweniować? To podobno od kilku lat wolny kraj. Zresztą czy da się zmienić coś nienaruszalnego? Punki zawsze się prały ze skinami, skini z metalami, metale z punkami. Wcześniej gitludzie z hippisami, anarchiści z komuchami, gówniarze z jednej wsi z chłopami zza miedzy... Jakby to przełozyć na bliższe wam podwórko? To tak jakbym stanął w Hyde Parku zaczął się drzeć "Pax między Tremere a Ventrue!" Pewnie bym sobie pokrzyczał po prostu, ale cudów nie miałbym co oczekiwać.

- Czy pamiętasz czasy poprzedniego księcia Kielc?

- Oczywiście, że pamiętam, ale nie bardzo nadążam co to ma za związek z Maćkiem , tudzież walkami klasowymi.
 
8art jest offline