Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2021, 16:15   #280
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Reakcja na słowa matki oraz walkę

Samuel uniósł podkreślone węglem na Xingijską modłę brwi w zdziwieniu gdy usłyszał słowa Matki następnie roześmiał się - Cokolwiek sprawi ci radość Matulu jest również radością dla mego serca straszny kretyn z tego księcia ale jeżeli choć dziesiąta część tego co opowiada jest prawdą powinien być dobry w łóżku i jest raczej łatwy bo próbował podrywać wszystkich z okolicy łącznie z Pannami a także mną i Staśkiem ale po tym, co nawyprawiałem jeszcze w starej wiosce gdy tylko jądra mi obrosły puchem nie mam absolutnie żadnego prawa komentować twojego doboru kochanków więc miłej zabawy Matko- Z puszczeniem oka udzielił swojego błogosławieństwa chociaż oboje wiedzieli że nie było to nikomu potrzebne.

- Tego się nie spodziewałem książę wariat coś potrafi - Skomentował pod nosem gwiżdżąc z zachwytu i bijąc brawo.

Rada Syna Ziemi dla niedoszłej Panny młodej

Podczas gdy Piastanie urządzali jakieś cyrki Samuel podszedł do niedoszłej panny młodej i szepnął jej na ucho:

- Jaśnie Panienka ma teraz dwie drogi do wyboru upokożyć i przepędzić biologicznego ojca dziecka wziąć ślub z paniczem i zachowywać się jak przystoi na szlachetnie urodzoną damę będącą pionkiem w rękach Grummana czeka was wtedy spokojne życie, może nawet znajdziecie nową miłość ? Albo po latach odnajdziecie swego szermierza - Przedstawił pierwszą opcje.

- Możecie też zignorować głos rozsądku i użyć starej Piastańskiej tradycji rzucić chustę na twarz pokonanego i krzyknąć "Mój ci on jest" prastara tradycja unieśmiertelniona w książce "Solarianie". Można w ten sposób uratować skazańca wiążać swoje życie z nim akurat mam przy sobie chustkę haftowaną co ma cztery rogi - Zanucił piosenkę podając jej kawałek materiału w kwiaty.

- Weź jednak pod uwagę że obrazisz tym swojego ojca i generała Grummana zapewne zostaniesz wydziedziczona i będzieszże razem z dzieckiem i mężem żyła w biedzie uwierz mi że nie jest to przyjemny los jak w romantycznych powieściach mam trochę koneksji w półświatku i mogę załatwić szermierzowi pracę jeżeli nie boj się pobrudzić sobie rąk krwią więc nie umrzecie z głodu ale nie gwarantuje że nie zostaniesz wtedy młodą wdową - Wzrok i głos Brokena stały się zimne wojna oduczyła go wiary w ideały takie jak romans ale nie lubił gdy inni ludzie byli do czegoś zmuszani sytuacją chciał więc dać młodej Revennównie wybór.
 
Brilchan jest offline