Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2021, 23:23   #718
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Przed doktor Szept
Zmierzył wzrokiem ducha. Liczył, że o tych faktach o zmienności duchów powie coś w stylu "Żartowałam!", ale się przeliczył. A potem wyskoczyła ze znajomością o Hengu Kamiennej Twarzy. Liczyła, że będzie zaprzeczać? Nie lubił wychodzić z tematem przeszłości o Ba-Sing-Sei, ale to nie znaczyło, że będzie przed nim uciekać.
- No nic dziwnego, bo ja jestem z Ba-Sing-Sei. Nie wiem jak z tymi posągami Azuli, ale jeden rozwaliłem jako nastolatek... Jedna z nielicznych rzeczy jakie dzieliłem z ojcem to niechęć do Azuli. Ciekawe czy nadal za to stoi herbaciarnia prowadzona przez Iroha?

Rozmowa z Gendo
Spojrzał na Migmara. Nie chicał wyjść na cynika przed dzieciakiem, ale skoro powiedział na głos to o czym Daichi myślał.
- Mam własne dzieci o których bezpieczeństwo muszę zadbać - westchnął. - Nie da się uratować wszystkich. Zwłaszcza ludzi, którzy nie chcą pomocy.

Na urlopie
- Tego można było się spodziewać... - mruknął zwijając gazetę. - Żeby nadszedł moment kiedy wymienią mnie razem z Mirumoto?
Czemu właściwie stał przed gabinetem Nagi? I po co?! Odespał i świat powinien wyglądać lepiej.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline