Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2021, 22:27   #282
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Romanse i rozróby.

Stanisław zachwiał się od uśmiechu generał Armstrong. Przecież nie jest jakąś pipą, uwiódł już niejedną, a ta mu z czymś takim wyskakuje?! Widział przez ramię, że Stefan podniósł kciuk w górę. Piastiański Alchemik poprawił włosy i uśmiechnął się czarująco:
- Droga pani... Uważam, że każda kobieta ma swój urok
-Niestety realia są z reguły straszne, a on dziewicą nie jest od jakiś 6 lat.
-Stefan nie miał skrupułów- Pamiętam, bo zeżarł mi wszystkie gumomiśki i do tej pory nie oddał forsy.
W sumie to bardziej po tym było jak wyszło, że , że Baśka potraktowała go jak szczepionkę. Leciała na jednego Leszka co twierdził, że "dziewice są upierdliwe". Trochę się przy Staśku pokręciła, żeby pomógł jej pozbyć się problemu. A kretyn się zakochał, zrobili co trzeba, Baśka poszła do Lecha, a potem Stasiek przez 3 dni na zmianę płakał i wyżerał mi słodycze...
-Stefek!
-odzyskał głos.
- Generale, z przykrością stwierdzam, że jak to powiedzieliście "normalne kobiety" nie tyle dają się złapać na takie teksty, co... Sam nie wiem czy to świadczy więcej o wyrachowaniu, czy o jeszcze niższym poziomie głupoty... Ocenę pozostawiam wam. -mrużył oczy zdegustowany. - Ja tam jestem za równouprawnieniem i myślę, że najlepszy byłby cytat z "Księcia" - Ten, kto oszukuje, znajdzie zawsze takiego, który da się oszukać"
-Dawno temu i nieprawda...
-A ty ze zwierzynyny postanowiłeś robić za drapieżcę? Mirek mi powiedział, że po twoim wyjeździe, to męska kadra urządziła imprezkę z radości.


Książę zaczarowany.
Widząc jak Ravenówna zarzuca chustę Stefan wrzasnął:
- Jej Ci On! Jej Ci On! Do Ołtarza!
-Cóż....
Stanisław odkaszlnął. Przybrał uroczystą pozę - Zgodnie z pradawnym zwyczajem Piastii jeśli panna zarzuci skazańcowi na głowę chustę, to ta wiąże swój los z nim. By zaś on mógł związać swój los z jej oznacza to nie tylko zaślubiny, ale też i jego uniewinnienie. Przy z co najmniej... Czterech świadkach z Piastii na znak Czterech Pór Roku, Zmiany Cyklu i Odrodzenia. A mamy tutaj 5 Piastian w wieku legalnym. Dlatego... Do Ołtarza Wy!! Ku czci Świętej Panienki i Prawu Chusty!! -uniósł pięść w górę. Stefan za nim.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline