Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2021, 12:36   #974
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
1) Jaki sprzęt (broń, ładunki, dodatkową amunicję) zabieracie. Możecie na PW, albo w komentarzach napisać. Jednostką rozliczeniową amunicji jest magazynek. Jeżeli nic nie bierzecie, to nic nie piszcie.

Biorę to:
Heavy gunshot (12-gauge shotgun (close range only), .357 Magnum).
+18 pocisków.

2) Czy zabieracie ghule, czy nie?

Większość jest za nie, więc zostawiamy. Rozumiem, że dlatego, aby było więcej miejsca w samochodzie? Chyba przydałaby nam się każda pomoc.

3) Kto jest w jakim aucie?

Ja w aucie bez bomby i bez Valeriusa.

4) Czy organizujecie drona, jeśli tak, to jak? Tony dzwoni? Czyli wraca po telefon do recepcji Shard?

Ja nic nie organizuję.

5) Czy ktokolwiek próbuje skontaktować się z Cath? Jeśli tak, to jak? Wraca po telefon?

Ja się nie kontaktuje z Cath.

6) Rozdzielacie się? np. Jedno auto po Valeriusa, drugie po mundury/drona?

Ja byłbym za tym, abyśmy się nie rozdzielali.

7) Czy montujecie ładunki wybuchowe w samochodzie? Gdzie?

Jeśli mamy możliwość podłożenia gdzie tylko chcemy, to najlepiej duże ilości w bagażniku, plus w zbiorniku z paliwem (o ile uda się do niego podłożyć)


***
Swoją drogą, tak na marginesie, nie sądzicie, że to trochę dziwne, że wampir w zbroi i wampir bez zbroi jest tak samo chroniony w walce? Mam na myśli konwersję obrażeń na obrażenia Superficial.
 
Ombrose jest offline