Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2021, 18:42   #283
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Wedle życzenia Paniczu już się biorę za leczenie! - Krzyknął z komicznie przesadzonym akcentem i rzucił się do leczenia rannego choć nikt go o to nie prosił.

- Najjaśniejszy książę pierwszy wśród Szermierzy Natchnionych! Ta oto Panna powołała się na antyczny zwyczaj Piastii związała swe życie ze skazańcem ratując mu przy tym życie! Wszelkie zakłady, pojedynki czy wyroki śmierci są tym gestem unieważnione! Studiowałem kulturę Piastii na życzenie jaśnie Pana Stanisława! - Krzyknął wyjaśnienie dla Juliana następnie zaczął Danchemicznie leczyć rany.

- Odważna Panno, przytrzymaj no swego lubego aby się nie szarpał nie w ten sposób już ci wyjaśniam- Samuel skorzystał z okazji żeby nachylić się i szepnąć do kobiety

- Pojedziecie do Central City na obrzeżach slamsów jest bar Devil's Nest jak podacie im hasło "Zepsuty Zielarz" będą wiedzieli że jesteście ode mnie... Będziecie mieć jakieś dach nad głową i żarcie ale twój luby będzie musiał schować honor do kieszeni i pracować jako oprych może nawet zabójca choć spróbuje załatwić mu też jakąś fuchę nauczyciela gangsterzy raczej będą chętni na naukę robienia mieczem... Nie obiecuje luksusów ale to mój prezent dla was na nową drogę życia- Powiedział zapisując w pamięci konieczność telefonu do baru.
 
Brilchan jest offline