Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2021, 13:50   #13
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Czołem wszystkim plugawym pomiotom bogów chaosu (bo kto inny wybiera takie sesje?)!

Na ten moment nie grzebię zbytnio przy postaci, biorę ją z niemal całym dobrodziejstwem inwentarza, co oznacza następujące powiązania z członkami drużyny, zaproponowane przez twórców:
  • Będziesz niezależnie od okoliczności bronił Salundry nawet za cenę własnego życia.
  • Polubiłeś Molli (postać nieobsadzona) i jesteś gotów na spore poświęcenia, by zapewnić jej bezpieczeństwo.
  • Nie ufasz Ferdynandowi. Pewnie to z powodu czarownictwa.
  • Amris to irytujący balast. Może nawet rzucić się w przepaść, ciebie to nie obejdzie.
  • Elsa jest oddana sprawie, nieustępliwa i silna. Takich właśnie ludzi lubisz.

Myślę, że to jest dobry punkt wyjścia, ale jeśli ktoś będzie miał coś przeciwko i zaproponuje modyfikację, to oczywiście rozważę. O ile zdążę pomyśleć nim spadnie mój topór...
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline