Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2021, 14:20   #720
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
U Shen
- Przyszedłem raz na próbę. To nie znaczy, że decyduję się na coś stałego. Nie będzie rzadnej gry w skojarzenia, czy coś? Albo nie wiem... Za dużo się ostatnio u mnie dzieje. Rozwodzę się z kimś z kim spędziłem 20 lat i myślałem, że to na stałe. Córka poszła na demonstracje. Syn myśli że jest Tkaczem Ziemii, ale chyba sam siebie oszukuje. Zresztą ma 8 lat i rozpieprzył się stan rodziny.,
A! I nagle dowiedziałem się, że mam bratanka, który wylądował w celi, a zaraz po nim pojawił się brat z którym nie chcę gadać od prawie 30 lat. Jedna wredna sucz, która mi pyskowała za to jak pracuję w momencie jak oberwałem od jakiegoś świra wstąpiła do policji. Jak dla mnie smarkuli należaółoby się dawno lanie za brak szasunku dla ludzi pracujących. I za zadzieranie nosa.
Sam się wywaliłem starając się robić to co słuszne, a nie dostałem przeprosin tylko warczenie. I jeszcze wszyscy wymagają, żebym się z nią zaprzyjaźnił, a ja nie chcę. Czy raczej najpierw bym chciał przeprosiń, a wszyscy mi zarzucają, że jestem dupkiem. Za to, że uważam, że smarkula powinna przeprosić. I że powinna nie pędzić na złamanie karku. Zwłaszcza z inną wariatką z policji. Zepsuły po drodze jakiś statek i ludzie każą mi je głaskać po głowie. A do mnie warczenie. Co to kurwa ma być?!
Czy jest na to jakaś normalna reakcja?!


Przed sądem
- Jeśli ktoś każe się tytułować "świętym" to sugerowałbym sprawdzenie sobie stanu łba

Na plaży
- Kohaku, ty mi powiedź czy tez widzisz babsko w zniszczonym płaszczu i Tkającą niebieski płomień?
"Błagam niech to nie będzie halucynacja w wyniku załamania nerwowego."
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline