Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 18:50   #57
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Uff!
dotarłem, przerzuciłem swoje wypociny na kompa, poprawiłem literówki i interpunkcję (jeżeli coś przeoczyłem, to sorki) i postać poleciała na maila.
Teraz juz tylko pozostaje czekać na ocenę i werdykt.

***

Dumając sobie w wolnych chwilach nad podręcznikiem, przypomniał mi się jeszcze jeden temat wart wspomnienia, a mianowicie Caern.
Nie wiem w prawdzie, czy temat wyboru rodzaju Caernu także wpisuje się w ramy "współtworzenia", lecz jeśli tak, to proponuję Caern Woli i uzasadniam dlaczego.
Pasuje on do naszej historii, do panowania w szczepie Srebrnych Kłów i służby podejmowania trudnych decyzji mających wpływ na wiele osób.
Tłumaczyłoby to, dlaczego uchodźcy z Krwawego Dębu zdecydowali się udać właśnie do nas. Ocenili, że gdyby udali się do innego Caernu poświęconego np. walce, być może byłaby to ich ostatnia podróż. Jakby nie było opuścili swój Caern, zdradzili go ratując swoją skórę i nie oddali życia w jego obronie, a to niechybnie ich tam czekało. Szukali wyrozumiałości i zrozumienia i znaleźli je właśnie u nas.
Starsi Dębu nie zachowali oczywiście w szczepie Masek dobrej pozycji społecznej. Zaczęli wszystko od nowa, od pierwszej rangi, musząc się ponownie wykazać, że zasługują na swoje dalsze życie w nowym szczepie i na swoje szczęście wykazywali się. Dawali dobry przykład w walce i ponieśli srogie straty w ostatniej obronie Caernu Masek. Obecnie nie zostało już ich wielu, a ci z nich, którzy przeżyli trudne lata zyskali kolejne poziomy rangi, przynajmniej drugi.
 
Lorn jest offline