Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2021, 07:43   #981
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Czyli: Spoon poza pistoletem broń dwuręczną x2.

Heavy Gunshot to określenie ciężkiej broni. Wampir nie jest systemem jak Warhammer 40k do prowadzenia wielogodzinnych potyczek, ani do walk na mapach taktycznych z bonusami za flankowanie jak D&D. Jest to prosty, narracyjny system.

Dlatego chciałbym, żebyś opisała broń. Czy to karabin snajperski z potężną lunetą dający szansę trafić cel z 700m? A może automat pokroju M60, z amunicją na taśmie, który wywala 1000 nabojów na minutę? Karabin maszynowy z kolimatorem i celownikiem laserowym widocznym tylko przez noktowizor? Powiedz mi co byś chciała? To wszystko wpisuje się w Heavy Gunshot. Podobnie jak w ciężką broń do walki w zwarciu wpisuje się średniowieczny Claymoor, dwuręczna katana, czy wyrwana nadludzką siłą latarnia stojąca przy ulicy. Bardziej skupiajcie się na tym co chcecie zrobić. Ubieranie tego w cyferki jest drugorzędne.

Spoon i Yusuf zostają w garniturach i jadą w pierwszym aucie. To auto podjeżdża po Valeriusa. Drugie auto z ekipą w mundurach i maskach czeka na końcu ulicy i nie podjeżdza do Valeriusa. Tak?

Zapraszają ghule i valeriusa do samochodu i wspólnie jadą na ubocze, gdzie planują rozmawiać z Valeriusem.

I wcale nie przejmują się, że w drugim aucie malkavian ma detonator.

To dość istotna scena. Wiele może pójść nie tak, a nie chcę mieć potem akcji w stylu: ale przecież to ustaliliśmy tak i tak.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline