Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2021, 09:28   #982
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
To prawda, że wampir jest głównie systemem narracyjnym, ale moja postać ma statystykę jaką ma i długodystansowa broń strzelecka w rzutach nie opiera się o zręczność, ani szybkość, dlatego zastosowanie jej u mojego bohatera mija się z celem.

Jedyną w miarę logiczną bronią jest broń maszynowa i zwykłe, poręczne Uzi wystarczy. Zresztą moja postać w strzelaniu ma oszałamiająca 1 kropkę więc nie widzę tu za bardzo celu brania broni która wymaga celności i precyzji.

Za to dla Cath przydało by się coś co wejdzie do torebki i Beretta wystarczy.

Większy nacisk położyłabym na możliwe użycie granatu, albo nawet wyrzutni rakietowej jeśli takie coś się znajdzie.

A co do wsiadania do samochodu razem z Valeriusem to nie była to moja propozycja działania.

Ja chciałam żeby rozmowa odbyła się przed wejściem do samochodu, by w razie gdyby Valerius „źle” odpowiedział na pytanie o śmierć Mitry puścić go z krzyżykiem w drogę i wysadzić.

Ale jeśli jednak zostajemy przy tym co chciał wykonać Zaalaos to można było by to rozwiązać w inny sposób. Uszkodzić auto Valeriusa, tak by samo z siebie zatrzymało się w trasie. Sam samochód z Heroldami jechał by za nim w pewnej odległości.

Oczywiście sama bomba byłaby podłożona pod samochód ale np. kabel z zapalnikiem nie byłby podpięty, tak żeby Anna nie nabrała podejrzeń że coś się zmieniło w wyjściowym planie.

I wtedy wszyscy co do jednego byli by przebrani w mundury jak w pierwotnym planie.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 25-05-2021 o 09:38.
Rot jest offline