Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2021, 10:47   #983
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To tak tylko dopytam: dlaczego nie weźmiesz jak Yusuf czegoś do walki w zwarciu? Jakaś pałka teleskopowa (Heavy impact +2 obrażenia), czy siekiera strażacka (Heavy melee +3). Skoro masz pulę 6 na ataki bronią do walki wręcz, a 3 na strzelanie, to mija się z celem trochę taszczenie karabinu.

Z drugiej strony zawsze jest kilka bonusów do walki dystansowej:
  • Przeciwnik traci kości z puli za brak osłony (2)
  • Możesz zdecydować się na opróżnienie całego magazynku (jeśli broń ma funkcję ognia automatycznego). Dodajesz dodatkowo 2 kości, no ale później trzeba przeładować.
  • Ludziom broń palna zadaje ciężkie obrażenia (pałka nie, ale siekiera już tak).

Nie ma wyrzutni rakiet u Królowej przykro mi. Ale ukarzę ghula odpowiedzialnego za zaopatrzenie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline