Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2021, 13:26   #987
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 23

Mamy tu 3 równoległe sceny.

Scena 1)

Cath wzbudziła zainteresowanie Archona. mamy tu najgorszy i najkrwawszy rodzaj bitwy, czyli... bitwa na etykietę/dyplomację i ogólnie najgorsze cechy jakie kojarzą mi się z wampirami, czyli knucie, podkopywanie autorytetów, donosicielstwo i dbanie o własne interesy. Rozmowa, której przebieg może miec wpływ na sytuację w całym Londynie, ponieważ Archon ma tak wielką władze. A jeśli coś nie pójdzie, to Archon zawsze może wydać wyrok śmierci na Cath. Możemy to pociągnąć na tym samym gdocu co wcześniej.

Scena 2)

Ekipa w samochodzie. Tony za kółkiem. Uta z lornetką obserwujący Valeriusa i Yusufa na podjeździe. Qwerty z zapalnikiem stukający sobie dla uspokojenia. Nie wiem dlaczego, ale po tym Machiavellim i historii o kurce i scyzoryku mi bardzo przypasił ten zapalnik do Malkavianina.
Macie kontakt głosowy ze Spoonem i Yusufem. Zestaw jest nastawiony na głos mówiącego, więc nie słyszycie słów Valeriusa/Ghuli.

Scena 3)
Rozmowa na podjeździe. Uczestnicy: Yusuf, Valerius, Jack, Diana i... nieco dalej Spoon (stoi przy samochodzie).

Tutaj poszło rewelacyjnie. Zacząłem od rzutu na ukrycie tożsamości przeciwko spostrzegawczości Valeriusa. On miał 6 kości. Yusufowi rzucałem na Manipulację + Subterfuge. Valerius miał o 2 więcej sukcesy. I wyszło, że zna Yusufa. I pamięta myślę, że to dobry wstęp do rozmowy.

Tura do 31 maja.
Kolejna tura będzie wydłużona ze względu na "długi weekend"

Edit:

Rot, weź Ty mi powiedz jak fakt, że Spoon zostałby w garniaku, żeby nie wyglądać dziwnie spina się z ostatnim postem w sesji? Pół tygodnia, po kilka razy dopytuję o szczegóły, żeby nie było takich baboli. A tu co?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 25-05-2021 o 18:54.
Mi Raaz jest offline