Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2021, 21:54   #989
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Rot, weź Ty mi powiedz jak fakt, że Spoon zostałby w garniaku, żeby nie wyglądać dziwnie spina się z ostatnim postem w sesji? Pół tygodnia, po kilka razy dopytuję o szczegóły, żeby nie było takich baboli. A tu co?
Ogólnie to bardzo Cię szanuję, że nie trafia Cię szlag przy takim niezdecydowaniu i niepewności graczy xd W ogóle ta ostatnia kolejka była taka, że pewnie nie chciałoby mi się odpisywać i jej ogarniać, gdybym był MG. A nie mam się wcale za złego MG xd Dlatego tym bardziej szanuję.
W tym jednak przypadku nie sądzę, żeby to się bardzo kłóciło w przypadku Rot? Bo Whiliam podróżuje z Sędzią. Więc może być w garniaku. Gdyby był w mundurze, to wtedy Valerius mógłby się dziwić.

Poza tym powiesz mi, co wyszło z prób telefonawia do Gabrieli i Shiraziego? Mam nadzieję, że udało mi się ich ostrzec. Qwerty chce sprzymierzeńców

Inna sprawa: to mnie trochę irytuje, ale archon? W języku polskim to nie istnieje. po angielsku oczywiście - archon. Ale po polsku to archont. To jakiś grecki urzędnik. To ma dla mnie o tyle znaczenie, bo w solówce z Mirą wieki temu, którą bardzo lubię, byłem pomocnikiem Archonta. I to "archon" mnie cholernie bije po oczach.
Tam też zdiableryzowałem na jego życzenie Egzekutora Nosferatu, zyskując ogromne moce xdxxdxdxxdd
I wiem, że to się nie uda, ale i tak dałem taką deklarację (poniekąd) jako Qwerty :'D

Jeszcze jedna rzecz - moc Valeriusa.
Bo sprawa Machievelliego i Trzech Wiedźm sprawiła, że zacząłem zastanawiać się, którym pokoleniem faktycznie jest Qwerty i jaka jest jego Blood Potency.
Odkryłem to, że według podręcznika 100 lat to dodatkowa kropka w Blood Potency (tak w przybliżeniu). W ogóle nie ogarnąłem, że tu mamy w tym system Blood Potency, bo kojarzyłem to bardziej z nwodem.
Jeżeli Valerius ma 1000 lat, i 100 lat to 1 kropka w Blood Potency, to może być na samym szczycie. Czyli w jednej turze może dodać do dowolnego atrybuty SZEŚĆ KROPEK, uleczyć PIĘĆ POWIERZCHOWNYCH OBRAŻEŃ i dodać do dyscyplin bonus PIĘCIU KROPEK.

To jest ten haczyk w anegdotce Mi Raaza o jego graczu Nosferatu. Jest wielka różnica między Blood Potency 1 i 10. A Valerius z tego co wiemy może mieć 10. Na serio powinniśmy go byli wysadzić z oddali według pierwotnego planu Qwerty;ego xxddxdd
 
Ombrose jest offline