Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 09:26   #994
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Telegraficzny skrót z tego co Yusuf dowiedział się z konwersacji do tej pory:
- Valerius przyznaje się do zamachu
- na początku rozmowy myślał że już załatwiliśmy Annę i on jest kolejny, więc wszystko szybciutko wyśpiewał z podejściem (chyba) "i tak wszystko już wie" wszystko co wiedział i gotowością na śmierć/walkę
- w zamach zaangażowani byli de Worde i Anna, sam Valerius wycofał się po wszystkim z polityki i chce opuścić Londyn. Wydaje mi się że żałuje swojego czynu.

Dalej Yusuf zaprasza Valeriusa do samochodu razem z ghulami i ciąg dalszy konwersacji tam. Ogólnie jestem za tym żeby go jednak puścić wolno, zabrać tylko jego sygnet jako dowód dla Anny, i przymusić go do wydania nam informacji jak zdobyć kolejny z artefaktów Mitry, na zasadzie "zadośćuczynienia", tym bardziej że ewidentnie ten żałuje swojego czynu. Myślę że przyczynienia się do przywrócenia Mitry wyrównuje jego dług z przyczynieniem się do jego śmierci.
 
Zaalaos jest offline