Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 11:23   #284
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Uzdrawianie i dyskusje.
Rany na ciele Alatrista się zagoiły, choć nadal wyglądał źle.
Stojąc przy Rannym, Armstrong tylko dodała.
- Jak Aleks zjadł moje świąteczne praliny, to przez trzy godziny się pojedynkowaliśmy. Nie wiem jak u was, ale u nas słodycze to poważna sprawa.
Angelika ze łzami w oczach przytaknęła Samuelowi.
Tymczasem Leslie popatrzyła nieufnie na Sao.
- No, co pokolenie wszystkie dzieci w naszej rodzinie starały pozabijać nawzajem, aż włoni się nowy najlepszy kandydat na cesarza, a moi dziadkowie popełnili samobójstwo aby uratować klan. Czasem lepiej nie wiedzieć wszystkiego. Lin trochę opowiadał o Gridzie i wydawał się być całkiem fajny. A panie o czcigodny starcze, dziękuję za słowa i obietnicę wsparcia – Sao objęła Smutną Leslie i skołowanego Dziadka.

Julies vs The world.

Raven pobladł.
- Coo
Julies przyglądał się swym paznokciom.
- Widzę, że żona wasza lepiej wiedziała jak obowiązki swe plebejskie wypełniać dając temu wyraz wszem i wobec
Raven dobył szpady
- Wyzywam na pojedynek tego Mariusha – zagroził.
- To dobrze, wielką nadzieję mam, że tym razem ktoś z mej ręki zginie, co rozweseli ten wielce ponury dzień – odparł Julian ziewnął.
Tymczasem pani Raven zaczęła się powoli wycofywać, ale Raven się obrócił w jej stronę.
- O nie, jeszcze pogadamy – zawołał Generał.
- Znalazł się świętoszek! Ile ty razy mnie zdradziłeś – Zawołała Izabela.
Raven był nagle skonsternowany.
- To trzeba przyznać, że ten wieczór… – Nie dokończył bo stanęła przed nim Helena Cats.
- Ty wywłoka. Cały kraj wie, że dawała Twardemu i innym, jeno ten tutaj Alatriste ci odmówił – ryknęła.
- Jak śmiesz! Jestem Piastiańską arystokratką i mam prawo wyzwać na pojedynek – Wyciągnęła pistolety pojedynkowe.
- Co tu sę kurwa odpier…. – rzekła Olvier.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline