Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 14:14   #122
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Kampus Politechniki Świętokrzyskiej, Klub Pod Kreską; Noc z 27-28 czerwca; około 23:00

Phillip podszedł do brujaha i oparł się o bar, starając się wypchnąć z myśli to jak jego ghulica będzie marudzić gdy ubrudzi marynarkę.

- To skomplikowane. - Powiedział na wstępie i zamyślił się na chwilę. - Zbliża się bardzo ważne święto dla żydów tu w Kielcach. Dla żydów, którzy w części mogą pamiętać czasy poprzedniego księcia i być mu wdzięczni za ocalenie. Wiem, że sprawa jego śmierci została jakby.. Rozstrzygnięta, jednak nie złapano wszystkich morderców. - Tremere skrzyżował ręce na piersi i zaczął kciukiem jednej z dłoni stukać w klapę marynarki wyraźnie ważąc własne słowa. - Nie wiem ile do ciebie dotarło ale zgony są jakby.. Numerowane. Dla mnie kojarzy się to z fanatyzmem.. A gdzie łatwiej o fanatyzm niż w religii. Zastanawiam się na ile te sprawy mogą się łączyć. Na ile cała ta sprawa może być niebezpieczna dla obecnego księcia. Bo czyż nie łatwo by jakiś fanatyk ubzdurał sobie, że obecnie nam panujący nie wywiązał się wobec sprawy swego poprzednika? Zastanawiam się, czy kojarzysz może jakichś nieumarłych żydowskiego pochodzenia z tamtych czasów… kogoś kto mógłby wrócić by szukać zemsty?
 
Aiko jest offline